O nas


Dwa słowa, które najlepiej charakteryzują firmę MILTA to pasja tworzenia. W tych słowach zawiera się wszystko co pozwala nazwać naszą firmę wyjątkową. MILTA to wysoki poziom obsługi oparty na ustalonej polityce jakości. To również profesjonalizm i szybkość wykonywania projektów, dzięki czemu oszczędzamy Twój czas i pieniądze.

Nasze hasło: „TWÓJ PARTNER W SYSTEMIE ZNAKOWANIA”.

Firma MILTA jest przedsiębiorstwem powstałym w 2001r. Jesteśmy nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym w branży znakowanie, oznaczanie, wytłaczanie, cechowanie: części, produktów, urządzeń, narzędzi.
Firma MILTA współpracuje z niemiecką firmą SCHILLING Marking Systems GmbH, który jest producentem maszyn i urządzeń do znakowania, posiadającym ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych systemów trwałego znakowania i cechowania.

Ponad trzy tysiące odbiorców na całym świecie, firmy SCHILLING, wysoko ocenia jakość i nowoczesność technologii oraz możliwości doradcze dotyczące systemów oznakowania. Kooperacja firm P.U.H.MILTA i SCHILLING Marking Systems GmbH, zaowocowała w krótkim czasie wprowadzeniem i uruchomieniem na rynku polskim, nowoczesnych maszyn oraz technologii znakowania. Specjalizujemy się w następujących technologiach:

  • TECHNOLOGIA ELEKTROLITYCZNA
  • TECHNOLOGIA MIKROPUNKTOWA
  • TECHNOLOGIA LASEROWA

Maszyny i urządzenia oferowane przez naszą firmę mają zastosowanie prawie we wszystkich gałęziach gospodarki i przemysłu tj.:
przemysł medycznym, mechaniczny, motoryzacyjny, maszynowy, lotniczy, kosmiczny oraz reklamowy

Jesteśmy otwarci na wszelkie zapytania ze strony Państwa i chętnie służymy naszą pomocą z zakresu doboru, zastosowania, obsługi i eksploatacji oferowanych przez nas maszyn i urządzeń.